logo
2. výročí webu + velká soutěž
printer
2. výročí webu + velká soutěž
user
Theres Phoenix
reads
1043 reads
date
07-15-2013 08:56

A je to tady, už dva roky je v provozu tato webová stránka. Za tu dobu se zde vystřídala neuvěřitelné množství studentů, tedy především hráčů.

Co se změnilo od úplných začátků webu? Tak prvně určitě nová "technologie" a vzhled webové stránky. Všechno se přeneslo do lepšího vzhledu a funkčnosti. Vlastně jak již víte, i adresa byla přesměrovaná, jelikož všechno fungovalo na webové stránce: www.hogwards.webnode.cz

Hra se tím pádem stala o mnoho příjemnější kvůli vytvoření nových chatovacích místností, objevili se komnaty, které studenti musí nacházet a spoustu dalších věcí či překvapení.

Sehnala jsem pár sponzorských darů do soutěží, především deskové hry a poté také DVD když vycházela 3-disková edice HP7. Společně jsme zvládli vytvořit fan knihu pro J.K.Rowlingovou, kterou jsem poté zaslala vydavateli do Londýna. Shrňme to prostě tím, že se toho událo opravdu hodně.

Sice ve hře bylo pár neshod kvůli jistým studentům, ale vše jsme nějak zvládli překonat. Registrace je pokud počítám správně již otevřena po páté, takže mezi sebou můžete nalézt také páťáky, kteří zde zůstali až doteď :)

Já jen doufám, že všechno se i po další rok(y) bude ubírat správným směrem a prožijeme spolu spoustu hracích dobrodružství,kdo ví, možná jednou dojde čas i na nějaký menší sraz :)

Dlouho jsem přemýšlela nad soutěží, kterou pro vás přichystám. Nejdříve jsem to chtěla udělat v podobném duchu jako minulý rok, kdy studenti hledali různé komnaty či předměty po celých Bradavicích či lokacích ale dospěla jsem k názoru, že to už z mého časového hlediska nebude možné. Proč? No jelikož jsou prázdniny a já za pár dní odlétám pryč a nevím jak budu mít přístup k internetu, jestli vůbec. Takže by to opravdu nebylo reálné, snad to pochopíte.

No a tak jsem došla k alternativě otázkové, psací či kreslící, sice ano nic moc ale opravdu je to nejjednodušší. Ale už vás nebudu moc napínat a pustíme se do toho :)

Podmínky soutěže: Soutěž potrvá od 15. 7. 2013-30. 7. 2013. Musíte být zaregistrovaní na webu, je jedno, jestli jako duch, student, profesor či někdo jiný. Nezáleží na tom, jestli jste z ČR nebo SK.

Kde odesílat věci k soutěži: Všechno posílejte na sovu: hogwards-sova@centrum.cz Nezapomeňte napsat své hrací jméno, platnou zpáteční sovu, kolik vám je let a jestli jste z ČR nebo SK. Výherce budu kontaktovat sovou.

Jaké jsou soutěžní úkoly: Hraje se o tři deskové hry Harryho Pottera (HP-Hnutí proti pánu zla, HP-Černá magie a HP-Souboj na MK) Výhru věnovala firma BETEXA, tímto jí moc děkuji.

Jelikož jsou tři výhry, tak budou tři výherci. Nezáleží na tom, jestli jsi kluk či holka, jestli ti je 9 nebo 15 let či jestli jsi z ČR nebo SK.

Budu vybírat z každého soutěžního okruhu jednoho výherce. Ptáš se, jaké jsou soutěžní úkoly?

1) Nakresli dva obrázky ze světa HP, jeden musí být na téma:"Kouzelné bytosti a já", druhý obrázek může být libovolný, velikost obrázku minimálně A4, poté vše naskenuj či vyfoť a pošli sovou. Obrázky budou vystavěné ve školní galerii.

2) Napiš povídku, povídka musí být minimálně na jednu A4 a MUSÍ se týkat kouzelného světa HP+zadání.
Zadání povídky zní: "Moje první návštěva Zapovězeného lesa" nebo "Tajemství Černého jezera" Taktéž vše pošli sovou, nejlépe v příloze tedy ve wordu + vše bude vystavěno ve školní knihovně.

3) Tento úkol je ze všech nejzdlouhavější ale určitě stojí za to se s ním potrápit. Vymysli novou hymnu Bradavic pro nový školní rok a napiš úvahu o této hře. Co se ti na ní líbí, proč zde studuješ (nebo chceš studovat) klidně i to co se ti nelíbí, vše záleží jen a jen na tobě. Nezapomeň ještě zodpovědět tyto dvě následující otázky:

1. Jakou knihu napsala J.K.Rowlingová v utajení pod jiným jménem? Napovím, tato kniha byla vydána v dubnu.

2. Kolikáté narozeniny by tento rok slavil Albus Brumbál?

Snad se Vám soutěž líbí, sice to není tak "dobrodružné" jako minulý rok ale chci si prázdniny užít a ne je prosedět u PC, tak snad to pochopíte :) Navíc opravdu nevím, jak budu mít možnost se připojit k internetu. Pokud chcete něco vzkázat mně, webu či napsat nějakou poznámku jen do toho, komentáře jsou vám plně k dispozici :)

Doufám, že budete web i nadále navštěvovat a, že školní rok proběhne bez problému a v plné zábavě (i když já sama nevím jak to budu mít se školou a kolik budu mít času) no ale tak vy to znáte :D Mějte se pěkně, užívejte prázdnin, dávejte na sebe pozor a ti co nejedou nikam do zahraničí tak přeji pěkné počasí jak v ČR tak SK, no samozřejmě i mimo tyto země :)

Pokud máte jakékoliv dotazy ptejte se, pište sovy :)s pozdravem Theres Phoenix

0 comments
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.