logo
Registrace studentů, profesorů a ostatních bytostí
printer
Registrace studentů, profesorů a ostatních bytostí
user
Theres Phoenix
reads
936 reads
date
06-29-2013 08:22


REGISTRACE A WEBOVÁ STRÁNKA POZASTAVENA! Stránka bude uzavřena od 18.7-2.8.2013. Z důvodu dovolené aneb nebudu mít možnost připojit se na internet :D Snad to pochopíte. Všechny věci budou vyřízeny až v Srpnu! Děkuji za pochopení. Poté se registrace opět otevře.Přímo teď se neobjevíš ve škole ale celý prázdninový děj se odehrává mimo Bradavice a jejich pozemky. Na konci prázdnin ti bude zaslané heslo do Bradavic aby ses mohl/a přihlásit. Toto platí jak pro nové studenty, duchy tak profesory.

Povinnosti všech obyvatel si můžeš přečíst ZDE

Dějovou linii si můžeš a musíš přečíst ZDE


No a teď přejdeme k jednotlivým registracím, doporučuji si to všem přečíst abyste nebyli zbytečně smazáni. Jelikož z mého nedostatku času budou probíhat nákupy jinak než obvykle, tak si opatříte jen hůlku-trezory si nevyřizujete! Všechny pomůcky a zvířata dostanete zdarma na začátku školního roku.

Registrace studenta

Jestli se chceš stát studentem, je to velmi jednoduché. Nezapomeň si hlavně přečíst povinnosti studenta a chovat se slušně!

Registraci zahájíš tím, že ZDE klikneš a napíšeš své jméno. Jméno musí obsahovat jak příjmení tak křestní jméno a nesmí se podobat jménům například: Harry Potter, James Potter, Ronald Weasly, Hermiona Grangerová atp... Musí to být originální a vždy mezi jednotlivými slovy MUSÍ být mezera jinak budete automaticky vymazáni. Jméno může vypadat třeba takhle: Theres Phoenix

Poté když se zaregistruješ, tak ti do třech dnů přijde informační email. Zařazený do koleje budeš až na začátku roku! Do té doby v chatech používáš BÍLOU barvu!

Návod na přihlášení do chatu nalezneš ZDE nebo v novinkách. Řiď se s ním!

Registrace profesorů, duchů a jiných bytostí


Duchem se můžeš stát tak, že na sovu školy: hogwards-sova@centrum.cz zašleš svůj životopis a jakým duchem by jsi chtěl být + proč. Musíš umět ovládat RPG hru!

Profesorem se staneš taktéž ovšem s výjimkou tou, že napíšeš co by jsi chtěl učit! V jaké dny a jak často máš čas, samozřejmě musíš umět dokonale RPG hru. Vše píšeš na sovu školy!

Můžeš učit cokoliv kromě OPČM a Kouzelných formulí.

Jakékoliv dotazy pište na sovu: hogwards-sova@centrum.cz Nezapomeňte, že se hraje všude kromě školních pozemků a školy, kde budete poté přemístěni na konci prázdnin!

0 comments
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.